Вчені об’єднали темну матерію і темну енергію

Вчені висунули теорію, яка дозволяє “розібратися” з феноменом темної матерії і темної енергії.

Вчений з Оксфорда представив нову теорію будови Всесвіту, яка об’єднує темну матерію і темну енергію. Про це повідомляє журнал Room.

Доктор Джеймі Фарнс припустив, що темна матерія і темна енергія є якоюсь рідиною. Вона володіє негативною енергією і відштовхує від себе іншу матерію.

Існування темної матерії і темної енергії не доведено. Від цієї теорії відмовлялися, оскільки темна матерія і енергія втратили б свої властивості під час розширення Всесвіту. Але при тому, що більшість галактик крутяться так швидко, що повинні були б розлетітися на частини. Але цього не відбувається.

Деякі вчені припускають, що їх утримує “в купі” невидиме гало темної матерії. А з теорією Фарнса матерія не втрачав свої властивості під час розширення Всесвіту.

У теорії вченого, є “слабке місце”, яке припускає, що у Всесвіті постійно з’являються негативні маси. У такому разі космос повинен бути симетричний як в позитивних, так і негативних якостях.

Зараз теорію Фарнса досліджують і перевіряють за допомогою найпотужніших радіотелескопів обсерваторії SKA.

Раніше з’явилося відео падіння першої ступені Falcon 9. Двигуни вчасно стабілізували обертання ракети, що дозволило зробити благополучну посадку в воду.
Напередодні шестигранний ключ вилетів з МКС в космос.

джерело