Проект Kyiv Boryspil Express запустили за дев’ять місяців

Kyiv Boryspil Express буде курсувати цілодобово. З ж/д вокзалу до аеропорту можна доїхати за 35 хвилин.

З Києва в аеропорт Борисполя у п’ятницю, 30 листопада, запустили залізничний експрес. У церемонії відкриття взяли участь прем’єр-міністр Володимир Гройсман, президент Петро Порошенко та в. о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Як Гройсман написав у Facebook, проект Kyiv Boryspil Express був запущений в дуже короткі терміни.

“Від моменту затвердження урядом до запуску першого поїзда пройшло лише дев’ять місяців. Тепер можна без проблем прогнозувати час на дорогу до аеропорту – 35 хвилин від залізничного вокзалу до Борисполя”, – написав прем’єр.

Довжина маршруту склала 37,5 кілометра, а між двома кінцевими станціями є одна проміжна – Дарниця. Раніше планувалося, що потяг буде зупинятися і на Видубичах, проте в результаті від цієї ідеї відмовилися.

Весь рухомий склад експреса – сучасні польські рейкові автобуси Pesa. У кожному з вагонів розташовано 81 сидяче місце і спеціальні інклюзивні площі для людей з інвалідністю.

На експресі дорога від Центрального залізничного вокзалу до аеропорту «Бориспіль» триватиме 35 хвилин. У години пік потяг курсуватиме кожні 30 хвилин. Придбати квиток також можна на вокзалі в електронній пошті терміналі за допомогою картки. pic.twitter.com/VlucG6CL22

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) November 30, 2018

Курсувати Kyiv Boryspil Express буде цілодобово, перший рейс від вокзалу – у 00:08, а від аеропорту – о 00:48. У годину пік (з шести до десяти ранку і вечора) інтервал між відправленням буде становити 30 хвилин, в інший час ‒ близько години. Вартість проїзду – 80 гривень.

Як повідомлялося, пробна поїздка експресу відбулася ще 25 жовтня.

 

ДЖЕРЕЛО