Пільгова розмитнення “евроблях” діє 90 днів

В Україні з 26 листопада офіційно розмитнили лише 74 автомобілі на єврономерах. Сума від розмитнення цих авто склала 4,67 млн грн.

З дня набрання чинності законів про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням в Україні автомобілів на іноземній реєстрації, офіційно розмитнили лише 74 автомобілі на єврономерах. Про це заявила прес-секретар Державної фіскальної служби Наталія Непряхіна, повідомляє в неділю, 2 грудня, УНН.

За її словами, з 26 листопада в Україні оформлено 74 авто, які були ввезені в митних режимах тимчасового транзиту. Найбільше “евроблях” розмитнили на Чернівецькій митниці – 55 авто.

Як доповіла Непряхіна, в цілому сума від розмитнення 74 авто становить 4,67 млн грн, в тому числі 119 тис. грн. – штрафи за порушення режиму тимчасового ввезення або транзиту авто, які власники “евроблях” заплатили при розмитненні своїх авто.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони №8487 і №8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Після підписання президентом Петром Порошенком законів “евробляхам” власники автомобілів на єврономерах вийшли на акції протесту на кордоні.

ДЖЕРЕЛО