У Миколаєві 10 лютого сталася ДТП, в ході якого зіткнулися автомобілі Mitsubishi Lancer, Renault Logan. Інцидент стався на вулиці Пушкінській.

Так, Renault рухався по вулиці Пушкінській, від кільця, до Інгульського мосту. Mitsubishi їхав по вулиці Микільської, з боку Фалеевской, в напрямку університету ім. Ст. Сухомлинського. На перетині вулиць Пушкінської та Микільської автомобілі стокнулись, повідомляє Новости N.

Обидва водії транспортних засобів стверджують, що їхали на дозволяючий сигнал світлофора — зелений. За кермом Mitsubishi перебував депутат Миколаївської міської ради Сергій Жайворонок.

В результаті ДТП постраждав пасажир Mitsubishi. На місце події була викликана «швидка». Попередньо у чоловіка черепно-мозкова травма. Також за медичною допомогою звернувся депутат міськради, хоча від госпіталізації він відмовився.

Як писали «ФАКТИ», це не перший випадок за останній час, коли посадова особа є учасником ДТП. Так, днями в Києві нетверезий заступник голови райдержадміністрації травмував патрульну, яка оформляла ДТП на Південному мосту.

Джерело