Volkswagen анонсував створення альянсу з Ford

Volkswagen веде переговори з корпорацією Ford з метою створення глобального автомобільного альянсу.


Глава Volkswagen Херберт Дис, підбиваючи підсумки зустрічі німецьких автовиробників з президентом США Дональдом Трампом, заявив про переговори, які ведуться з керівництвом американського автоконцерну Ford, повідомляє Reuters.

За його словами, Volkswagen міг би виробляти автомобілі на американських заводах Ford.

“Volkswagen веде переговори з корпорацією Ford з метою створення глобального автомобільного альянсу. Це дозволить Ford зміцнити свої позиції в Європі”, – заявив Дис.

Нагадаємо, Єврокомісія почала розслідування проти німецьких автогігантів ще в жовтні 2017 року. Тепер же Брюссель збирається встановити, якою мірою BMW, Daimler, Volkswagen, а також його донька Audi узгоджували свої дії при розробці і впровадженні технологій, що знижують обсяги шкідливих автомобільних вихлопів.

Німецька автоіндустрія і так вже знаходиться під сильним тиском з-за “дизельного скандалу, спровокованого концерном Volkswagen, і високих обсягів викиду шкідливих для здоров’я людей оксидів азоту у автомобілів з дизельними двигунами. У разі порушення законодавства ЄС, що забороняє створення картелів, їм будуть загрожувати багатомільярдні штрафи.

джерело