Наталія Варлей звинуватила Леоніда Гайдая у домаганнях

На слова актриси Наталії Варлей про домагання Леоніда Гайдая, вдова режисера сказала, що у актриси “клімакс”.

Радянська і російська актриса, відома за ролями у стрічці Вій і Кавказькій полонянці, Наталія Варлей звинуватила режисера Леоніда Гайдая у домаганнях. Про це повідомляє Cosmopolitan з відсиланням на біографічну книгу Варлей Канатоходка.

На сторінках автобіографії актриса розповіла про те, що Гайдай якось намагався її поцілувати. Це сталося травні 1966 року в номері готелю під час святкування дня народження Олександра Дем’яненка, виконавця ролі Шурика у Кавказькій полонянці.

Варлей тоді було 19 років, а жонатому на Ніні Гребінцевої Леоніду Гайдаю – 43. За словами актриси, режисер зайшов до неї в номер, куди пізніше заглянула і його дружина. Варлей сказала, що вони говорять по роботі, а після відходу дружини Гайдай намагався поцілувати актрису. Вона вибігла з кімнати і замкнула її на ключ.

Вдову Гайдая актриса Ніна Гребешкова прокоментувала звинувачення Варлей в ефірі радіо Говорить Москва в п’ятницю, 7 грудня.

Жінка була досить різкою у висловлюваннях. Вона сказала, що слова Варлей викликані “клімаксом” і порадила звертатися до Гайдая, який вже 25 років як помер, а їй це не цікаво. Також Гребешкова зазначила, що не читала книгу Варлей і порадила журналістам “не копатися у всякому лайні”.

Раніше з Спейсі і Сігала зняли звинувачення в домаганнях. Прокурор послався на термін давності передбачуваних злочинів, що трапилися на початку 90-х років.

Також повідомлялося, що модель викрила збоченця з камерою в черевику.

джерело