Кадр з нового кліпу Тіни Кароль сила висоти

Для відео на трек Сила висоти Кароль повністю роздяглася і позувала у воді. Ролик уже зібрав більше 110 тисяч переглядів.

Відома українська співачка Тіна Кароль презентувала новий кліп. Ролик на пісню Сила висоти з’явився на офіційному YouTube-каналі співачки.

У кліпі Кароль з’являється в кількох образах. На деяких кадрах вона позує в блискучому комбінезоні тілесного кольору, який практично не помітний на тілі. У ньому зірка виконує акробатичні трюки і просто лежить у воді, демонструючи своє тіло.

На інших кадрах Кароль з’являється повністю голою. Співачка визирає з води прикриваючи груди руками. Окремими кадрами на відео з’являються оголені стегна, ноги, живіт, але інтимні місця співачка не демонструє.

Текст і музику пісні Сила висоти написав Єгор Солодовников, режисером став Хиндрек Маасик. Сама Кароль каже, що Сила висоти – “про відданості жінки своєму чоловікові, яка покірно оберігає його”.

Напередодні Настя Каменських випустила відео про пригоди в Майамі. Зірка розповіла, як виступала на місцевих радіостанціях і про свій побут.

Раніше в The Guardian назвали ТОП-100 пісень 2018 року.

джерело