Українські аграрії оновили рекорд збору зернових культур

Аграрії зібрали рекордний урожай зернових; в країні зафіксували високий рівень впливу тероризму: City News виділяє головні події вчорашнього дня.

МЗС України звернувся до підписантів Будапештського меморандуму

Міністерство закордонних справ України закликало країни-учасниці Будапештського меморандуму провести термінові консультації.

Відповідне звернення до США, Великобританії та Росії було відправлено 27 листопада, після того, як РФ захопила кораблі ВМС України в Чорному морі.

Ракетний есмінець США проплив поблизу затоки Петра Великого

Американський ракетний есмінець USS McCampbell проплив у спірних водах Японського моря в безпосередній близькості від затоки Петра Великого на півдні Приморського краю Росії.

У ВМС США підкреслили, що маневр був покликаний кинути виклик надмірним морським претензіями РФ.

Порошенко направив до парламенту законопроект про вибори під час воєнного стану

Президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект, який дозволить провести вибори в об’єднаних територіальних громадах 23 грудня, в період дії воєнного стану.

У Мінагропроді повідомили про рекордний збір зернових

В Україні намолотили 69,3 мільйона тонн зернових з площі 14,6 мільйона га, або 99% до прогнозу, при врожайності 47,4 ц/га.

У Міністерстві аграрної політики і продовольства відзначили, що аграрії перевищили найсміливіші прогнози врожаю зернових в 2018 році.

В Україні пройшли стрільби ракетами Нептун і С-125

В Україні провели успішні випробування нової протикорабельної крилатої ракети Нептун і модернізованих зенітно-ракетних комплексів С-125.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що для перевірки результатів ураження цілей на великій дальності була задіяна авіація, а також обладнаний спеціальний пункт на острові Зміїний.

В Україні зафіксували високий рівень впливу тероризму

Лондонський Інститут економіки і миру провів дослідження глобального тероризму, в якому Україні дісталося 21 місце.

Згідно з дослідженням, Україна отримала 6,048 бали з 10 (високий рівень впливу тероризму). При цьому наголошується, що в країні відбувається скорочення смертності від тероризму, що пов’язано із зменшенням інтенсивності конфлікту на Донбасі.

В минулому році Україна займала 17 місце в звіті.

У ряді областей України заборонили полювання з-за військового положення

У Донецькій, Херсонській, Запорізькій, Сумській, Луганській, Вінницькій областях заборонили полювання через введення воєнного стану.

У перших трьох областях влади заявили про заборону стосовно до всієї території області, в інших областях полювання заборонено в окремих районах.

У Харківській області відкрили нове родовище газу

Укргазвидобування відкрила четверте з початку року родовище газу в Харківській області.

За оцінкою Укрндігазу, запаси відкритого родовища становлять щонайменше 400 мільйонів куб. м, а перспективні ресурси родовища в цілому можуть скласти близько 3,7 мільярда куб. м блакитного палива.

джерело