У Києві штурмували відділення поліції

У Києві відбувся штурм управління поліції, визначилися переможці першого півфіналу нацвідбору на Євробачення. City News виділяє головні події вчорашнього дня.


Протести “жовтих жилетах” у Франції: одному з мітингувальників відірвало руку

У Франції відбулися нові акції протесту “жовтих жилетів”. У Парижі один з учасників протестного руху отримав серйозне каліцтво під час зіткнень з поліцією йому відірвало руку. У Парижі правоохоронці затримали щонайменше 36 учасників протестів.

У Києві штурмували управління поліції

Перед зустріччю кандидата в президенти Юлії Тимошенко з виборцями на Контрактовій площі у Києві поліція затримала людей з плакатами “Хто замовив Катю Гандзюк?”. За даними поліції, у затриманих виявили пістолет, ножі, газові балончики.

Незабаром біля відділення на вул. Хорива зібралися прихильники затриманих, вони пішли на штурм ділянки. Між ними та правоохоронцями виникла бійка. Правоохоронці застосували сльозогінний газ і кийки. В результаті було затримано 40 осіб. Постраждали троє поліцейських.

Нацвідбір на Євробачення-2019: визначилися перші півфіналісти

Переможцями першого півфіналу національного відбору на Євробачення-2019 стали Yuko, Brunettes Shoot Blondes і Maruv.

Другий півфінал відбудеться 16 лютого. За право представляти Україну на пісенному конкурсі в Нацвідборі будуть боротися Ivan NAVI, ANNA MARIA, KAZKA, KiRA MAZUR, LAUD, KHAYAT, Braii, Freedom Jazz.

Будинок Авакова обстріляли салютами та фаєрами

Кілька десятків активістів приїхали до будинку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вони вимагали розслідувати вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк, а також відпустити затриманих учасників акції “Хто замовив вбивство Каті Гандзюк?”. Учасники акції палили фаєри, використовували кілька димових шашок і салютних установок.

В Римі відбулися масові акції протесту

Сотні тисяч італійців взяли участь в маніфестації найбільших італійських профспілкових об’єднань в Римі. Мітингувальники протестували проти політики чинного уряду і вимагали реформ, які сприяють зростанню економіки.

Голову Херсонського облради Мангера виключили з “Батьківщини”

Партія Батьківщина виключила зі своїх лав голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, пов’язаного з підозрюваним в організації вбивства радника мера Херсона та активістки Катерини Гандзюк. Мангеру також рекомендували залишити посаду голови Херсонської облради.

джерело