Електромобіль

Постраждавши від збитків і “дизельного скандалу”, автоконцерн Opel планує в найближчі два роки випустити гібридну версію SUV Grandland X і электроверсии Corsa, SUV Mokka і Vivaro.

Німецький автоконцерн Opel робить ставку на електромобілі. “Ми позбавимося від викидів вуглекислого газу”, – заявив глава концерну Міхаель Лошеллер на зустрічі з журналістами, передає інформагентство dpa в четвер, 6 грудня.

Зокрема, в 2019 році планується випустити електричну версію компактного автомобіля Corsa, яка, за словами Лошеллера, стане “справжнім народним електромобілем” і “зробить електротранспорт доступним для широко кола клієнтів”.

На 2019-2020 роки заплановано також випуск гібридної версії моделі SUV Grandland X і електричних версій моделей SUV Mokka і Vivaro. Opel має намір до 2024 року представити электроверсии всіх своїх існуючих моделей.

В останні два десятиліття нині успішний автоконцерн Opel став збитковим. Влітку 2017 року французька група Peugeot Citroen (PSA) придбала в американської корпорації General Motors за 1,3 млрд євро її дочірні фірми – Opel разом з британською Vauxhall.

PSA сподівається що реформування компанії дасть позитивні результати вже до 2020 року. Лошеллер у свою чергу, обіцяв, що нова компанія Opel буде прибутковою, орієнтованої на світовий ринок і електромобільності.

Джерело: Російська служба DW

 

джерело