ТРЦ Respublika продали на торгах

Недобудований торгово-розважальний центр Respublika на Кільцевій дорозі столиці продали за 777,13 млн грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продав на голландському аукціоні права вимоги за двома кредитами банку-банкрута Надра, за яким знаходився в заставі недобудований торгово-розважальний центр Respublika в Києві. Про це повідомляє на сайті ProZorro.Продажу.

Переможцем аукціону стала компанія Солтекс Капітал, яка погодилася заплатити за Respublika 777,13 млн грн.

Як повідомляється на сторінці лота, що продані “майнові права на об’єкт незавершеного будівництва, а саме: багатофункціональний торгово-розважальний комплекс з паркінгом, який є складовою частиною проекту “Житлова і громадська забудова з автовокзалом території за адресою: м. Київ, вул. Кільцева дорога, 1, 1а, 1в”. Початкова ціна лота становила 2 млрд 590 млн грн.

Згідно інформації на сайті проекту, багатофункціональний комплекс Respublika повинен стати найбільшим торгово-розважальним центром в Україні.

Як повідомлялося, в Києві виставили на продаж великий торговий центр. Стартова ціна ТРЦ Гулівер – 18,17 млрд гривень. Для участі в торгах пропонується внести гарантований внесок у розмірі майже 910 млн гривень.

Нагадаємо, в січні 2017 року Шевченківський районний суд Києва заарештував майновий комплекс Гулівер у зв’язку з розслідуванням справи про розкрадання в банку Михайлівський і доведення його до неплатоспроможності.

 

джерело