Абонентів мобільного зв’язку в Україні зараз налічується близько 54,7 млн – майже на десять мільйонів більше, ніж населення країни.

Державна служба статистики опублікувала дані про кількість абонентів телефонного зв’язку в Україні. Їх виявилося на третину більше, ніж всього дорослого дієздатного населення, повідомляє в п’ятницю, 7 грудня, на УНН.

“44,83 мільйона – населення України за минулий рік. Причому ця цифра враховує і жителів похилого віку разом з немовлятами, мешканцями анексованого Криму і ОРДЛО. У 2013 році нас було 45,426 млн чоловік – така динаміка”, – йдеться в повідомленні.

У той же час абонентів мобільного зв’язку, за даними Держстату, на сьогоднішній день налічується близько 54,7 млн – майже на десять мільйонів більше.

“Головна причина – більшість мобільних операторів пропонує безкоштовну зв’язок всередині своєї мережі і користувачі, як правило, мають кілька карток різних операторів. Три трубки або одна на три карти – справа смаку”, – пише видання.

Раніше стало відомо, що вперше в історії більшість жителів Землі отримали доступ до інтернету.

Також повідомлялося, що Антимонопольний комітет відкрив справу проти мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна і lifecell у зв’язку з встановленням чотиритижневого розрахункового періоду.

джерело