Клімкін розповів про “кращою санкції” проти Росії

Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що “найкращою санкцією” проти Росії стала б зупинка реалізації проекту Північний потік-2.


Міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що стало б “кращою санкцією” проти Росії, повідомляє Європейська правда.

За словами глави МЗС, у зв’язку захопленням українських кораблів у Керченській протоці не можна ввести санкційні обмеження тільки проти керівництва флоту Росії і берегової охорони.

“Ми говорили про те, що потрібно зупинити Північний потік-2 і про те, що це була б найкраща санкція проти Росії”, – сказав Клімкін за результатами участі в міністерській зустрічі НАТО в Брюсселі.

Міністр зазначив, що також обговорювалася можливість закриття для російських кораблів до портів інших страх. При цьому Він зауважив, що конкретні заходи проти Росії у зв’язку з подією є питанням для подальших дискусій.

Нагадаємо, раніше Європарламент закликав скасувати Північний потік-2. Президент США Дональд Трамп заявив, що Північний потік-2 невигідний для жителів Німеччини, які платять мільярди доларів за російську енергію.

ДЖЕРЕЛО