Пошкоджена картина Бенксі Дівчинка з повітряною кулею

Згідно з правилами аукціону, покупець може відмовитися від лота, якщо він був пошкоджений. Однак не виключено, що тепер вартість картини тільки зросте.

Одна з найвідоміших робіт анонімного художника Бенксі Дівчинка з повітряною кулею самоуничтожилась відразу після того, як її продали на аукціоні sotheby’s в Лондоні. Про це повідомляє Daily Mirror у суботу, 6 жовтня.

У 2006 році художник намалював єдиний примірник картини акриловими фарбами на полотні. Твір було укладено у важку позолочену раму, в яку, як з’ясувалося в результаті, був вбудований і шредер.

Спочатку картина оцінювалася приблизно в 250-400 тисяч доларів, проте в ході аукціону її продали за 1,4 млн доларів. Відразу після удару молотка у рамі включився подрібнювач паперу, який порізав полотно до половини на дрібні смужки.

Представники sotheby’s вже зв’язалися з покупцем, він був “здивований”. Зараз обговорюються подальші дії. Згідно з правилами аукціону, покупець може відмовитися від лота, якщо він був пошкоджений. Однак не виключено, що тепер вартість картини тільки зросте.

Раніше в Лондоні в галереї Lazinc відкрилася виставка, яка демонструє кращі роботи Бенксі. Експозиція включає 40 робіт автора і називається “Найбільші хіти: 2002-2008”. З моменту відкриття виставки були продані три роботи Бенксі на суми від 662 тисяч доларів до 2 млн доларів.

Також повідомлялося, що анонімний художник Бенксі намалював нові графіті в Парижі.

ДЖЕРЕЛО