Стрічка Будинок, який побудував Джек виходить в український прокат

Головним героєм стрічки Будинок, який побудував Джек є серійний вбивця, який розглядає кожне злочин, як витвір мистецтва.

У прокат виходить гучна стрічка-хоррор Ларса фон Трієра Будинок, який побудував Джек. У фільмі головним героєм є серійний вбивця, для якого кожне нове злочин – це витвір мистецтва. Прем’єра в українських кінотеатрах відбудеться 6 грудня.

Незважаючи на те, що розплата здається невідворотною, з кожним новим убивством він ризикує все більше, привертаючи увагу влади до своїх злодіяннях.

“Багато років я знімав фільми про добрих жінок. На цей раз мій герой – злий чоловік”, – прокоментував свій фільм сам творець.

Сюжет стрічки розгортається в США 70-х років. Головну роль у фільмі виконує актор Метт Діллон, раніше номінований на Оскар у категорії Найкраща роль другого плану. У ролях жертв постають Ума Турман, Софі Гробель і Райлі Кіо.

Раніше повідомлялося, що світова прем’єра трилера Будинок, який побудував Джек відбулася в рамках Каннського кінофестивалю. Показ обернувся скандалом, коли понад ста чоловік демонстративно пішли з кінозалу.

джерело