Сергій Полунін висловився про президента Росії

Сергій Полунін опублікував в Instagram слова подяки російському президенту Володимиру Путіну.

Танцівник з світовою популярністю Сергій Полунін на своїй Instagram-сторінці опублікував пост, присвячений російському президенту Володимиру Путіну. У ньому він висловив подяку за отримані привітання в честь дня народження і зазначив, що до лідера РФ ставляться несправедливо.

“На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ відноситься до нього несправедливо, а це не правильно”, – зазначив Полунін.

Також він заявив, що з дитинства вбачав у російському президентові “світло”, і не змінив своєї думки до сих пір.

“Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я завжди буду захищати своєю енергією і любов’ю. Давайте ставитися з любов’ю один до одного! Тільки так ми Змінимо цей світ на краще!”, – підсумував танцівник.

 

 

 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

Thank you for the Birthday Wishes 🙂 I want to use this day and all your good wishes and send them to Vladimir. in my opinion in some parts of the world he has been treated unfairly with media and that is not right! it hurts me as I have been there and I know how it feels. No body deserves to be treated bad or unfair. When I was A kid growing up I have seen light in him and still now, I see light when I see him. Vladimir will be always protected by my energy and Love. Let’s treat everyone with Love that’s how you change this world for the better. . Дякую за привітання з днем народження 🙂 Я хочу скористатися цим днем і направити всі ваші добрі побажання Володимиру. На мою думку, в деяких частинах світу ЗМІ відноситься до нього несправедливо, а це не правильно. Мені боляче від цього, так як я був у такому ж становищі і знаю на собі це відчуття. Ніхто не вартий того, щоб з ним поводилися погано або несправедливо. Коли я був дитиною, я бачив в ньому світло і бачу зараз. Володимира я завжди буду захищати своєю енергією і любов’ю. Давайте ставитися з любов’ю один до одного! Тільки так ми Змінимо цей світ на краще!

Допис, поширений Tony Polunin (@sergeipolunin) 19 Лис 2018 р. о 5:16 PST

Сергій Полунін – народився в Україні, де проживав і навчався хореографії до 13 років. Пізніше переїхав у Лондон, де продовжив навчання в Школі Королівського балету. В 19 років став наймолодшим прем’єром у історії трупи Королівського балету.

Раніше повідомлялося, що Сергій Полунін знявся в останньому кліпі відомого ірландського співака Hozier.

ДЖЕРЕЛО