Audi частково видалить програмне забезпечення системи управління двигуном

Процедура торкнеться ряд моделей з дизельними двигунами V-TD, які не відповідають стандарту Euro-6.

Компанія Audi – дочірнє підприємство автоконцерну Volkswagen – оголосила про відкликання близько 64 тисяч автомобілів з дизельними двигунами V-TDI. Про це повідомила прес-служба Audi в четвер, 6 грудня.

“Audi з завтрашнього дня в Німеччині почне відгук майже 64 тисячі автомобілів з дизельними двигунами V-TDI”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що Федеральне відомство автомобільного транспорту (KBA) дозволило Audi провести оновлення програмного забезпечення двигуна. Це стосується 103,5 тисячі автомобілів серії A6, A7 Sportback і A8, а також SUV Q5 і SQ5 TDI, які не відповідають стандарту Euro-6.

У компанії пояснили, що буде частково видалено програмне забезпечення системи управління двигуном. Для деяких варіантів моделей буде оновлено сенсорна система. Оновлення буде безкоштовним для клієнтів Audi і не вплине негативно на витрату палива, викиди CO2, продуктивність двигуна, максимальний крутний момент і рівень шуму, а також на довговічність системи подальшої обробки вихлопних газів.

“Для того, щоб провести оновлення програмного забезпечення, необхідно відкликати автомобілі. З цієї причини Audi зв’язується з усіма автовласниками, яких це стосується, з проханням зв’язатися з партнерами або дилерами”, – зазначили в Audi.

Раніше стало відомо, що Audi заплатить штраф у розмірі 800 млн євро за маніпуляції з рівнем вихлопних газів. Компанія визнала свою відповідальність і погодилася виплатити гроші, не подаючи апеляцію.

Раніше в червні у справі про дизельному скандал був затриманий глава Audi Руперт Штадлер. Він проходить у справі як обвинувачений.

джерело