Фото: facebook.com/emil.kurbedinov

Донос могли підготувати за вказівкою ФСБ

06.12.18 000

Кримськотатарського адвоката Еміля Кубердинова затримали в окупованому Криму за пост з зображенням символіки забороненої організації” в Facebook від 2013 року. Про це повідомив журналіст Антон Наумлюк в Facebook.

“Донос, судячи з матеріалів справи, написав на Курбединова колишній житель Криму, який переїхав жити в Дамаск, якийсь Мухаммед Салем”, – повідомив він.

Журналіст також додав, що донос насправді могли підготувати співробітники ФСБ.

“Я думаю, що ніякого Салема взагалі немає в природі. Що новий керівник ФСБ працює тепер ось так, – з фантазією і з щільним взаємодією зі ЗМІ. Ну а Центр Е (підрозділ МВС РФ по боротьбі з екстремізмом, – ред.) взагалі традиційно всю брудну роботу за “контору” виконує”, – зазначив Наумлюк.

Нагадаємо, вранці 6 грудня в аннексированном Криму російські силовики затримали адвоката Еміля Курбединова, який захищає права кримських татар.

Раніше в аннексированном Росією Криму адвокатам Едему Семедляеву, Лілі Гемеджі і координатора громадського об’єднання “Кримська солідарність” Диляверу Меметову російські силовики вручили застереження “про недопущення порушення законодавства у сфері екстремізму і тероризму”.

Джерело